Dětský den 2024

DĚTSKÝ DEN V MICHALOVÝCH HORÁCH
Michalohorské hřiště patřilo v neděli 16. 6. 2024 jen dětem. Akce vypukla hromadným přivítáním ve 14:00, kdy každé z dětí dostalo pamětní list a kapsičku okolo krku na penízky. Za splnění rozmanitých úkolů jim přibývaly penízkolístečky, které pak v obchodu „U hodného dědečka a princezny“ měnily za dárečky, sladkosti a poukazy na Ilsano a špekáčky.
Děkujeme všem, kteří pomohli přímo na místě i bez předchozí domluvy a že o dobré lidi nebyla nouze. Stejně jako o ty spokojené, kteří se zajímali, zda akci pořádáme každoročně, protože by rádi zase přijeli.
Akce by se neobešla bez Libora a Vašíka, kteří věnovali ceny do tomboly a občerstvovali nás; Jirky který zajistil motokáry; Aničky, která vymýšlela stanoviště; Radka a Martina, kteří tahali těžké věci a stříleli s dětmi ze vzduchovky; Marušky, která tiskla a laminovala; manželů Markových, kteří pomáhali dětem na stanovištích; Péťi a Fandy, kteří zdobili, chystali a asistovali; Hanky za princeznování v obchůdku; Martina a jeho dýdžejování, Standy a Dana, kteří plnili dětem kapsy bonbóny a za splnění úkolů zozdávaly dvojnásobek lístečků; Johanky, Rózy, Amálky a dalších.
Děkujeme Chodové Plané za zajištění skákacího hradu, Plánské čokoládovně za plné tašky bonbónu a všem těm, kteří dobrovolně přispěli do kasičky Spolku Michalových Hor